Čakrové pásy

Na stránkách jednotlivých galerií se stále pracuje. Brzy však bude všechno kompletní a Vy se můžete těšit na moji další tvorbu.

Čakrové pásy pro harmonizaci čaker a prostoru

Energie kamenů - polodrahokamů

Energie kamenů - polodrahokamů. Tento čakrový pás obsahuje energie polodrahokamů, které jsou přiřazeny k jednotlivým čakrám. Právem patří mezi ty nejvíce oblíbené.

Indiánská medicína sovy

Symbolika moudrosti jako magické medicíny sovy. Sova je velmi silný symbol. Indiáni ji nazývají tajemnou matkou noci, ale také tajemnou matkou moci.

Motiv štěstí - slon - monáda - Květ života

Symbolika štěstí – známý motiv slona, monády a Květu života. Společné využití symboliky slonů – pro štěstí a Květu života - tzv. posvátné geometrie

Květ života - vesmírné pozadí

Posvátná geometrie - Květ života společně s kruhem na vesmírném pozadí, které stejně jako Šalamounova pečeť, ukazuje na základní hermetické principy života.

Květ života - barevné pozadí

Posvátná geometrie Květ života. Čakrový pás, který využívá velmi silného symbolu a energetického zářiče posvátné geometrie Květu života.

Květ života - Vesmír - světlo

Posvátná geometrie - Květ života. Čakrový pás, který disponuje jemnějšími kosmickými energiemi, využívá také Květ života, jako velmi silný zářič.

Buddha v pozici meditace

Sedící a meditující Buddha. Harmonizační mandalový čakrový pás s meditujícím Buddhou, který nesmírnou láskou a světlem prozařuje čtvrtou čakru.

Posvátná geometrie Květ života hexagram

Posvátná geometrie – Květ života – hexagram na simulovaném barevném kamenném pozadí. Šalamounova pečeť, ukazuje na základní hermetické principy života.

Souhrnná náhledová galerie pro jednotlivé harmonizační mandalové čakrové pásy