Ceník platný od 1. 3. 2018

Základní ceny za mandaly na plátně v udané velikosti:

40 x 40 cm ……….1.830,– Kč

50 x 50 cm………..2.600,- Kč

60 x 60 cm………..3.500,- Kč

70 x 70 cm………..4.200,- Kč

80 x 80 cm………..4.600,- Kč

Další příplatek vzniká podle doplňujících požadavků zákazníka za použití polodrahokamů, zirkonů, skleněných kamínků, barev svítících ve tmě, glitrů, třpytek a dalších doplňků, které mandalám dodávají nezpochybnitelné kouzlo. Všechno se odvíjí od konkrétního požadavku zákazníka. Proto je nutné mě zkontaktovat přes e-mailový formulář, který naleznete: ZDE a domluvit si se mnou všechny detaily.

!!! DÁREK ZDARMA !!!

V případě objednání mandaly na plátně, obdržíte  jako dárek nabíjecí kartu s energetickým zářičem (14 x 14 cm).

V případě objednání mandaly na plátně většího rozměru než je 50 x 50 cm, získáváte navíc jako BONUS ještě výklad karet na jednu libovolnou otázku. Jak se správně ptát, se dozvíte ZDE.

 

Úprava formátu ze čtvercového na obdélníkový se počítá jako speciální zakázka na přání zákazníka, kde je nutno upravit graficky pozadí a případně přidat nějaký motiv po stranách obrazové mandaly. Více informací obdržíte v e-mailu. 

Cena za čakrový pás v udané velikosti

 

VELKÁ PRODEJNÍ AKCE V MĚSÍCI KVĚTNU 2020


jedinečná šance pro Vás …

autorský čakrový pás místo 1.459,- Kč/ks pouze 1.289,- Kč

Běžná cena velkého čakrového pásu:

27 X 155 cm (+ UCHO NA POVĚŠENÍ) ……… 1.459, – Kč

V uvedeném rozměru jsou započítány dřevěné laťky, které přesahují o kousek speciální grafické plátno s tekutou laminací.

Laťky ze světlého dřeva jsou natřeny ochrannou bezbarvou lazurou. Je zde možnost za příplatek 165,- Kč opatřit dřevěné laťky i jinou, barevnou lazurou.

Lemovací borduru kolem pásu je možnost také zvolit podle vyžádaného vzorníku barevnosti (bez příplatku).


Barvu lemování a moření dřeva si, prosím, objednávejte přes e-mail. 

Kroucená šňůra, za kterou se čakrový pás věší na zeď, tak je červená, je však možnost za příplatek použít i jinou barvu podle přání zákazníka.

Všechny obrazy, kartičky, mandaly, prostírání nebo čakrové pásy jsou mým výtvorem a jedinečným výrobkem. Každý tento originální a jedinečný vzor
je chráněn autorským zákonem. Může proto být používán výhradně pro soukromé účely. Použití grafiky či textu pro vytváření dalších produktů, publikací nebo pro komerční účely či marketingové využití, JE ZAKÁZÁNO !

Sháníte netradiční prostírání? Pak jste zde správně.


Ceny za prostírání
jsou individuální.


Objednávka obsahuje nejméně 4 ks prostírání s libovolným, mnou vytvořeným obrázkovým motivem.

Prostírání, ve velikosti 24 x 24 cm, které je vyrobeno grafickým potiskem na speciální textilní, pogumovaný materiál, se prodává v ceně od 320,- Kč (4 ks).

Mějte, prosím, na paměti, že se jedná se o originální výrobky, které nekoupíte nikde jinde, v žádné jiné prodejně či kamenném obchodě.

Všechny obrazy, kartičky a mandaly jsou mým výtvorem a jedinečným výrobkem. Každý tento vzor je chráněn autorským zákonem. Může proto být používán výhradně pro soukromé účely. Použití grafiky či textu pro vytváření dalších produktů, publikací nebo pro komerční účely či marketingové využití,
JE ZAKÁZÁNO!

Máte zájem o jiný formát prostírání?

Napište mi, prosím, do kontaktního formuláře, který naleznete ZDE a uvidíte sami, že se spolu domluvíme na dalším postupu i rozumné ceně. Uvítám Vaše tipy a nápady.

.

Vyberte si originální dárek pro své blízké nebo pro sebe z Galerie podle svého pocitu.