Ceník platný od 1. 1. 2020

Základní ceny za mandaly na plátně v udané velikosti:

 

40 x 40 cm ……….2.800,– Kč / 114 EUR

50 x 50 cm………..3.500,- Kč / 140 EUR

60 x 60 cm………..4.000,- Kč / 160EUR

70 x 70 cm………..4.800,- Kč / 192 EUR

80 x 80 cm………..6.000,- Kč / 240 EUR

Další příplatek vzniká podle doplňujících požadavků zákazníka za použití polodrahokamů, zirkonů, skleněných kamínků, barev svítících ve tmě, glitrů, třpytek a dalších doplňků, které mandalám dodávají nezpochybnitelné kouzlo. Všechno se odvíjí od konkrétního požadavku zákazníka.

 

V případě objednání 4 ks mandal na plátně ve velikosti 50 x 50 cm,

dostanete množstevní slevu a 1 ks mandaly Vás vyjde pouze na 3.300,- Kč.

Úprava formátu ze čtvercového na obdélníkový se počítá jako speciální zakázka na přání zákazníka, kde je nutno upravit graficky pozadí a případně přidat nějaký motiv po stranách obrazové mandaly. Více informací obdržíte v e-mailu. 

Cena za velký harmonizační čakrový pás v udané velikosti

 

autorský čakrový pás ( 137 x 25 cm ) pouze                     1.889,- Kč /  80 EUR

Běžná cena velkého čakrového pásu:

25 X 137 cm (+ UCHO NA POVĚŠENÍ) ……… 1.889, – Kč

V uvedeném rozměru jsou započítány dřevěné laťky, které přesahují o kousek speciální grafické plátno s tekutou laminací.

Laťky ze světlého dřeva jsou natřeny ochrannou bezbarvou lazurou. Je zde možnost za příplatek 165,- Kč opatřit dřevěné laťky i jinou, barevnou lazurou.

Lemovací borduru kolem pásu je možnost také u některých motivů zvolit podle vyžádaného vzorníku barevnosti (bez příplatku).


Barvu lemování a moření dřeva si, prosím, objednávejte přes e-mail. 

Kroucená šňůra, za kterou se čakrový pás věší na zeď, tak je červená, je však možnost za příplatek použít i jinou barvu podle přání zákazníka.

Všechny obrazy, kartičky, mandaly, prostírání nebo čakrové pásy jsou mým výtvorem a jedinečným výrobkem. Každý tento originální a jedinečný vzor
je chráněn autorským zákonem. Může proto být používán výhradně pro soukromé účely. Použití grafiky či textu pro vytváření dalších produktů, publikací nebo pro komerční účely či marketingové využití, JE ZAKÁZÁNO !

Sháníte netradiční dekorativní prostírání? Pak jste zde správně.


Ceny za toto originální prostírání
jsou individuální.


Objednávka obsahuje nejméně 4 ks prostírání s libovolným, mnou vytvořeným obrázkovým motivem.

Prostírání, ve velikosti 25 x 25 cm, které je vyrobeno NA SPECIÁLNÍM GRAFICKÉM PLÁTNĚ, dekorativní prostírání z tohoto materiálu, se prodává v ceně 389,- Kč (4 ks).

Mějte, prosím, na paměti, že se jedná se o originální výrobky, které nekoupíte nikde jinde, v žádné jiné prodejně či kamenném obchodě.

Všechny obrazy, kartičky a mandaly jsou mým výtvorem a jedinečným výrobkem. Každý tento vzor je chráněn autorským zákonem. Může proto být používán výhradně pro soukromé účely. Použití grafiky či textu pro vytváření dalších produktů, publikací nebo pro komerční účely či marketingové využití,
JE ZAKÁZÁNO!

Máte zájem o jiný formát dekorativního prostírání?

Napište mi, prosím, do kontaktního formuláře, který naleznete ZDE a uvidíte sami, že se spolu domluvíme na dalším postupu i rozumné ceně. Uvítám Vaše tipy a nápady.

.

Vyberte si originální dárek pro své blízké nebo pro sebe z Galerie podle svého pocitu.