Mandaly, které jsou publikovány v časopisu Regenerace – ročník 2021.

Mandala pro měsíc leden 2021
 
U této mandaly jsem využila energii polodrahokamů, které podtrhují a podporují zrozence ve znamení kozoroha.
Není však pravidlem, že je mandala určena pouze pro kozorohy. Je vhodná pro všechny lidi, kterým nějakým způsobem pozitivně zarezonuje její energie.
V této mandale naleznete léčivé vibrace ametystu, safíru, záhnědy, křišťálu a růženínu.
Ametyst jsem použila z toho důvodu, že nás propojuje s vyšším vědomím a otevírá nám cestu k intuitivnímu vnímání. Je kamenem mágů a čarodějek a umožňuje lepší a čistější meditaci, která odvádí od materiálních stránek v životě k vyšším duchovnímu poznání.
Safír
je vznešeným modrým kamenem, který v sobě nese vibraci klidu, věrnosti a ochrany lásky. Také svým zklidňujícím vyzařováním pomáhá při hyperaktivitě a rozpouští stres.
Záhněda je dalším léčivým kamenem, který také zklidňuje a zbavuje stresu, zahání strach, deprese a negativní emoce. Podporuje detoxikaci a pomáhá při komunikaci a správném rozhodování.
Křišťál je univerzálním kámenem pro léčení. Jeho krystaly zachycují v sobě duhové spektrum celého našeho světa a od dávných dob se používaly k léčení těla, mysli i duše. Křišťál má schopnost energii zesilovat, pohlcovat, vyzařovat a celkově harmonizovat. Dokáže dobře povzbudit při jasnozřivosti, práci na svém nitru a ochraňuje před negativními silami či entitami.
Růženín je krystalem, který otevírá a harmonizuje srdeční čakru. Představuje všeobjímající a nesobeckou lásku celého Vesmíru. Pomáhá při odpuštění a učí lidi zdravé sebelásce, která dokáže rozproudit život tím správným směrem.
Mandala pro měsíc únor 2021
 
Pro tuto mandalu jsem využila energie zářivých polodrahokamů, které podporují zejména zrozence ve znamení vodnáře.
Není však pravidlem, že je mandala určena pouze pro ně. Je vhodná pro všechny z Vás, kterým nějakým způsobem pozitivně zarezonuje její energie.
V této mandale naleznete léčivé vibrace tyrkysu, labradoritu, amazonitu, opálu a araukaritu.
Tyrkys propojuje duchovní oblast s pozemskou. Je znám také tím, že přitahuje pozitivní energie do života a chrání tělo i duši před negativními energiemi. Podporuje harmonii v rodinném životě, štěstí a úspěch.
Labradorit je kámen, který chrání auru člověka před nežádoucími energiemi, pomáhá rozpouštět bloky z minulosti, zmírňuje stres, pomáhá svému majiteli realizovat vysněné projekty.
Amazonit je polodrahokam, který pomáhá tišit nervozitu a stres, harmonizuje náladu, tlumí přebytečnou energii, podporuje vitalitu, udržuje energetickou rovnováhu v těle.
Opál má zesilující schopnost pro všechny vlastnosti svého nositele. Dobře podporuje intuici, harmonizuje, používá se k léčbě depresí.
Jeho zářivost se dá využít pro očistu duše, k rozvoji sebepoznání a správné intuice, k propojení fyzické a duchovní části v jeden univerzální celek. Také vede ke správnému chápání souvislostí v životě, vyvažuje imunitu a posiluje pohlavní orgány v těle.
Araukarit, nebo-li zkamenělé dřevo, je nerost, který dobře pomáhá při rekonvalescenci pohybového aparátu, podporuje změny, kterých chce člověk ve svém životě dosáhnout, posiluje paměť, odvahu a vnitřní sílu.

Mandala pro měsíc březen 2021

Pro tuto mandalu jsem využila převážně zářivě modré kameny, které harmonizují zejména zrozence ve znamení ryb.
Není to však nutností, že je mandala určena pouze pro ně.
Je vhodná pro všechny z Vás, které nějakým způsobem pozitivně osloví její energie.

V této mandale naleznete léčivé vibrace kamenů, jako jsou akvamarín, tyrkys, labradorit ametyst a angelit.

Akvamarín symbolizuje odhodlání v životě, dokáže zklidňovat mysl, mírní roztěkanost, stres a agresivitu, podporuje odvahu, také lze dobře použít pro překonání strachu a úzkosti.

Pomáhá duši pochopit všeobjímající nesobeckou lásku a její léčivou sílu. Podporuje komunikaci s našim vyšším já, otevírá vizionářské schopnosti. Dodává pocit volnosti a svobody v neomezené tvořivosti.

Tyrkys chrání tělo i duši před negativními energiemi. Propojuje duchovní život s pozemským. Přitahuje pozitivní energie do života svého majitele. Podporuje harmonii v rodinném životě, přináší štěstí a úspěch.

Labradorit je kámen, který chrání aurické tělo člověka před nežádoucími energiemi a entitami, rozpouští bloky z minulosti, pomáhá svému majiteli realizovat projekty a zmírňuje stres.

Ametyst je kámen, který člověka propojuje s vyšším vědomím. Je kamenem mágů a čarodějek a umožňuje lepší a čistější meditaci, která odvádí od materiálních stránek v životě k vyššímu duchovnímu poznání na základě intuitivního vnímání.
Angelit je kámen, který vzniká vyloučením z mořské vody či z vody slaných jezer a nebo dehydratací sádrovce. Pomáhá při větším psychickém vytížení organizmu, dodává lidem jistotu a sebedůvěru, zmírňuje méněcennost a stres. Dá se použít při léčbě duševních nemocí, podpoře funkce ledvin a močového ústrojí, detoxikuje organizmus od jedovatých látek.

Mandala pro měsíc duben 2021

K této mandale jsem přiřadila zářivé kameny a krystaly v červených, oranžových a růžových odstínech, které harmonizují zejména lidi narozené ve znamení berana. Není však ničím podmíněno, že je mandala určena pouze pro ně. Je vhodná pro všechny bytosti, kterým rezonuje pozitivním způsobem její energie.

V této mandale naleznete léčivé vibrace polodrahokamů, jako jsou rubín, karneol, rodochrozit, ametyst a ohnivý opál.

Rubín je červený průhledný kámen, který eliminuje náladovost, podporuje intuici a sebevyjádření. Dodává lidem dobrou náladu. A podporuje v nich přirozenou divokost.

Má ale také vliv na posílení negativních vlastností a proto se nedoporučuje jeho stálý kontakt s lidským tělem. Používá se k léčení gynekologických orgánů.

Karneol podporuje životní energii a vitalitu, přivádí chuť do života, aktivuje tvořivost, pomáhá při nedostatku motivace, utlumuje hněv a vztek, dodává zdravou sebedůvěru, eliminuje lenost, nečinnost a nebo nezájem, využívá se často jako psychická podpora při léčení těžkých nemocí.

Rodochrozit je sytě růžový kámen, který člověka směřuje k jeho vlastnímu nitru, jeho srdci a nesobecké lásce. Probouzí v lidech potřebu rozdávat lásku svému okolí a šířit kolem sebe radost. Pomáhá rozvíjet kreativitu a intuici.

Ametyst je kámen, který lidi propojuje s vyšším vědomím. Je to kámen mágů a čarodějek a umožňuje hlubší meditaci, která odvádí od materiálních stránek v životě k vyššímu duchovnímu poznání na základě intuitivního vnímání.

Ohnivý opál je oranžově červený kámen, který připomíná plameny ohně. Je velmi spirituální a očistný, není ovšem vhodný pro lidi, kteří potlačují v sobě svůj hněv a svojí výbušností dokážou velmi rychle vzplanout. Má léčivé a uklidňující účinky na trávicí soustavu, dále na správnou funkci ledvin a močového ústrojí. Podporuje činnost nadledvinek a u mužů také potenci.

Mandala pro měsíc květen 2021

V této mandale naleznete energie nádherných kamenů a krystalů v modrozelených, zelených, jemně hnědých a růžových odstínech, které jsou velmi přínosné hlavně pro lidi narozené ve znamení býka. Není však žádnou podmínkou, že je mandala určena pouze pro ně. Je vhodná pro všechny bytosti, kterým pozitivním způsobem rezonuje její jedinečná a magická energie.

Nechte se okouzlit nádhernou vibrací polodrahokamů, jako jsou malachit, chryzokol, smaragd, záhněda a růženín.

Malachit je zelený, silně ochranný kámen, ochraňuje svého majitele na cestách, otevírá srdce, vytahuje psychosomatické bloky na povrch. Léčí sexuální traumata z minulosti a harmonizuje nervovou soustavu. Podporuje a posiluje imunitu, zvyšuje intuici, napomáhá klidnému spaní a detoxikuje játra. Neutralizuje radioaktivní záření a elektrosmog.

Chryzokol je modrozelený kámen, který ztišuje emoce, umocňuje rozvahu, podporuje moudrost, přitahuje lásku a upevňuje vztahy, léčí srdeční čakru. Má očistné účinky a dokáže vyčistit z těla negativní energie. Ze třetí čakry (solar plexu) odstraňuje negativní emoce (např. pocit viny, méněcennost), používá se při meditacích, zlepšuje komunikaci.

Smaragd je ochranný zelený kámen, který otevírá srdeční čakru a přivádí do života kvalitní lásku, přináší věrnost a štěstí, harmonizuje partnerské vztahy, přivolává přátelství, propojuje člověka s přírodou, posiluje paměť, má také vliv na vědomí i nevědomí, zvyšuje vnímavost. Zajišťuje dobré obchody, podporuje prodej a odbyt výrobků či produktů.

Záhněda je dalším léčivým kamenem, který také zklidňuje a zbavuje stresu, zahání strach, deprese a negativní emoce. Podporuje detoxikaci a pomáhá při komunikaci a správném rozhodování. Osvědčila se i jako pomoc při chemoterapiích.

Růženín je krystalem, který otevírá a harmonizuje srdeční čakru. Představuje všeobjímající a nesobeckou lásku celého Vesmíru. Pomáhá při odpuštění a učí lidi zdravé sebelásce, která dokáže rozproudit život tím správným směrem.

Tyto originální bytové doplňky se hodí do všech interiérů, kde lidé potřebují zharmonizovat energii prostoru.

Mandaly na plátně mají ve skutečnosti mnohem více zářivější barvy. V tiskové podobě pro časopis tyto barvy však nelze věrně zachytit a proto mohou působit více nevýrazně až tmavě.

Věřím, že mandaly pomůžou všem lidem, kteří hledají východisko ze svojí současné situace a zároveň potřebují správně zharmonizovat nebo posílit v příslušných oblastech svého života (čakrách). Lidem zharmonizuje a posílí nejen jejich čakry, ale i prostor, kde pobývají, právě působení léčivé energie nádherně zbarvených polodrahokamů v těchto originálních a jedinečných mandalách.