Energie pro měsíc červen v roce 2020

Výklad tarotových a doplňkových karet pro měsíc červen 2020 najdete hned vedle tohoto textu v prezentačním videu.

Energie budou podporovat tvořivost ve všech směrech. Můžete tvořit cokoliv, co přináší radost Vám nebo ostatním.

Budou se řešit partnerské vztahy, obchodní vztahy nebo vztahy v rodině.

Dojde k transformaci naší osobnosti směrem k novým zítřkům a vyšším vibracím.

Přeji Vám, abyste tento měsíc využili pro svoji pro měnu k lepšímu.

Výklad karet pro období novoluní ve znamení blíženců

Blíží se nám novoluní ve znamení blíženců, tak jsem pro Vás nahrála prezentační video, které se vztahuje k tomuto období. Toto video najdete také na mém kanálu “Výklady karet Jana Arkana” na youtube.

Blíženci jsou pod vládou planety Merkur, která podporuje komunikaci všeho druhu. Bude se dařit začínat projekty, které jsou nějak spojeny s mluveným, psaným a nebo nahraným slovem pomocí médií, vysílací techniky, sociálních sítía dalších systémů, které jsou určeny ke komunikaci s druhými lidmi.

Výklad karet pro období úplňku ve znamení štíra

Konečně se mi podařilo nahrát video s obrázkovou prezentací, které je mnohem lepší, než předchozí prezentace s mluveným slovem. Věřím, že i z tohoto karetního výkladu načerpáte cenné rady a doporučení nejen pro sebe. Jsem ráda aspoň za tuto možnost zprostředkování aktuálních informací vztahujících se k astrologickému období úplňku ve znamení štíra.
Energie štíra se pojí s ukončováním, karmou, sexualitou, magií a tajemnem, skrytými věcmi, financemi, ochrannými praktikami.

Náleží k živlu vody, který podporuje zelenomodrá barva. V tomto období jsou  vhodné rituály pro osobní růst a změnu v životě nebo ochranné magické rituály.

Výklad karet pro období novoluní ve znamení býka

Zde je soubor pro výklad karet … vyklad_novoluni_byk2020

Po otevření souboru je nutné zadat spuštění prezentace od začátku, abyste se neošidili o nahrané zvukové informace. Věřím, že i z tohoto karetního výkladu načerpáte cenné rady a doporučení nejen pro sebe. Jsem ráda aspoň za tuto možnost zprostředkování aktuálních informací vztahujících se k astrologickému období býka a jeho zemské energie. Nepodceňujme, prosím, vztah k bytosti planety Země, která je naší matkou a zároveň i živitelkou.

Rituály, které jsou v tomto období podporující, tak jsou zaměřeny na hojnost, materiální jistoty a stabilitu v životě. Barvou, která všechno umocňuje je zelená a hnědá (zemitá).

Prezentace výklad karet Velikonoce 2020

Zde je soubor pro výklad karet … prezentace_velikonoce

Po otevření souboru je nutné zadat spuštění prezentace od začátku, abyste se neošidili o nahrané zvukové informace. Zvolila jsem aspoň formu prezentace, protože mě stále ještě zlobí kamera a nedokážu nahrát karetní výklad jako plnohodnotné video.

V této prezentaci byly použity moje vlastní fotografie a upravené obrázky z karetního balíčku – Karty vědomé duše.

Věřím, že je to pro Vás přijatelné i v této podobě a že i z tohoto karetního výkladu načerpáte cenné rady či doporučení nejen pro sebe. Jsem ráda alespoň za tuto možnost zprostředkovat Vám tyto aktuální informace o energiích přicházejících do našich životů.

Chytrý telefon nemám a ani nechci, stejně tak tablet nebo ipad.

Děkuji všem za pochopení, brzy se to změní.