Tato speciální koučovací videonahrávka obsahuje fungující návod na to, jakým způsobem se dá vyléčit rodová linie žen z pohodlí domova. Samozřejmě, že lépe všechno funguje v přírodě, kde se člověk dokáže propojit s příslušnými živly přímo.

V této videonahrávce jsou hluboce očistné rituály a hluboce očistná meditace v podobě prožitku v nižší hladině vědomí. Dochází tak k přepisování vzorců chování a rozpouštění negativních programů, které většinou pochází od našich nevědomých předků. Pokud máme zavřené oči, tak náš mozek nedokáže rozlišit, zda se nachází ve skutečné realitě a nebo jinde na jiném místě. Pomocí této techniky dokážete proniknout do jiného vnímání reality.

Věřím, že informace a postupy, které tato videonahrávka obsahuje, se stanou součástí posunu k lepším vibracím každému, kdo si je vezme k srdci.

Tato koučovací videonahrávka pomáhá ženám i mužům odblokovat nežádoucí programy, které si vědomě či nevědomě zkopírovali od svých předků v ženské rodové lini. Pomáhá nejen ženám a mužům, kteří provádí tuto očistu, ale také ženám v rodu, které tu jsou a byly před Vámi (tedy Vaše matky, babičky, prababičky atd.) a také Vašim ženám do budoucna (dcerám, vnučkám nebo pravnučkám). Tímto hlubokým čištěním docílíte toho, že pomůžete všem ženám ve svém rodu.
Pokud si žena vezme muže (svatba) s tím, že převezme i jeho příjmení, pak by měla vědět, že částečně přebírá karmu jeho rodu. S tím je nutné počítat a proto je důležité čistit rod žen ze strany matky i otce, případně manžela.

Nahrávku je možné poslouchat kdykoliv, ale nejvíce je účinná v období úplňku a novoluní.

Určitě Vám její používání ušetří hromadu peněz, které byste jinak platili za finančně nákladné terapie.

1. Rituál pro odpuštění všem ženám v rodu a odpuštění sobě

2. Rituál pro přijetí svojí vnitřní ženské síly

3. Rituál propuštění nežádoucích programů a vlivů z minulosti

4. Jak nalézt sama sebe a smíření s předky rodu žen

Koučovací videonahrávka je určena pro ženy i pro muže.