Objednávky zakázkové výroby mandal nebo harmonizačních čakrových pásů, jsou závazné. každá zakázka je pro klienta jedinečnou. Proto je v tomto případě nutná platba předem na účet.

Jsou zde pouze dvě možnosti, jak můžete moje výtvory získat. První je, že zájemce pošle peníze předem na účet a ta druhá je, že si zájemce přijede pro objednané produkty, výrobky či umělecké předměty osobně a zaplatí na místě při převzetí. (Pokud se jedná o zakázkovou výrobu, platí se záloha předem na účet a zbytek hotově při převzetí.)

V případě, že klient učiní objednávku, ale nezaplatí zakázkovou výrobu zboží do 7 kalendářních dnů, pak po 7 kalendářních dnech tato objednávka zaniká. Je to z důvodů chronologického přidělování čísel variabilních symbolů u jednotlivých objednávek. V případě zájmu je nutné udělat objednávku znovu a vyčkat na přidělení nového variabilního symbolu mailem.

Všechny obrazy, kartičky a mandaly jsou mým výtvorem a jedinečným výrobkem. Každý tento vzor je chráněn autorským zákonem. Může proto být používán výhradně pro soukromé účely. Použití grafiky či textu pro vytváření dalších produktů, publikací nebo pro komerční účely či marketingové využití, je zakázáno!

V mimořádné situaci jako je nyní karanténa celého státu, tak výroba probíhá pomaleji. Je to z důvodu, že je zakázek méně a je nutné počkat, až přibyde objednávek, aby nevznikal zbytečný odpad speciálního grafického  plátna.

Pro čakrové pásy platí tedy toto pravidlo. Abych mohla vyrobit čakrový pás na zakázku, potřebuji nasbírat od zákazníků alespoň čtyři objednávky na výrobu čtyř kusů harmonizačních čakrových pásů.

Co se týká plateb za služby osobního charakteru, jako jsou výklady karet, poradenství, koučování v oblasti rozvoje osobnosti,… tak je nutné mít všechny moje služby předem předplaceny a objednány.

Peníze přijímám pouze na svůj účet, hotovost a složenky neakceptuji. Lidem, kteří nerespektují tyto obchodní podmínky nemohu vyjít vstříc. Berte to, prosím, na vědomí. Děkuji za pochopení.