• • • • • • • • •

• • • • • •

• • •

Pracuji jako průvodkyně a koučka transformace vědomí duší, které nemohou najít tu správnou cestu ke svému bytí. Již od útlého věku mě moje duše vedla k tomu, že věci ani lidé nejsou takoví jak se zdají být navenek a všechno má svoji hlubší podstatu, která určuje směr každého jednotlivého člověka a správnou cestu jeho duše. Malovat mě bavilo od malička. Netušila jsem však tenkrát o svém velkém daru, který umožňuje aktivaci speciálních kódů pro otevření nového paradigmatu, kde se člověk stává svobodnou bytostí, ztrácí svoje pomyslné okovy a opouští roli oběti. Tyto léčebné kódy předávám lidem prostřednictvím svých energetických obrazů. Podle data narození, jména a příjmení se propojím s vědomím duše klienta. Pak vidím symboliku principu jeho duše. Obrazy maluji barvami na plátno, na sololit nebo kreslím barevnými křídovými pastely na papír. Obojí má svoje kouzlo a hlavně hloubku. Malba je více sytější s větší brilantností, zatímco kresba je více v pastelových tónech a nese v sobě velmi jemnéaktivační energie. Osobní obrazy na svém webu nezveřejňuji, abych nenarušovala soukromí svých klientů. Podle jejich recenzí však vím, že obraz funguje a pomáhá přesně tím způsobem, jakým pomáhat má. Když k tomu přidám ještě koučing, numerologii, nahlédnu do karet, získám celkový obraz o každém svém klientovi,… a hned přesně vím, co taková bytost potřebuje.

Mandaly vytvářím na plátně pomocí svojí jedinečné originální autorské techniky. Kombinuji tak malbu i grafiku a další výtvarné techniky, ke kterým jsem si našla cestu během svojí kreativní dlouholeté praxe. Mandaly s hlubokým poselstvím jsou silně transformační. Ale o tom se přesvědčují moji klienti až v době, kdy si některé z mých děl pověsí na zeď v interiéru. Jejich zpětná vazba je zároveň pro mě potvrzením toho, že toto moje dílo pomáhá přesně tak, jak má.

Jednorožec pro správné zastavení se

Jednorožec pro nevinnost

Mandala nejen pro znamení Lva

Mandala nejen pro znamení Panny

Moji duši naplňuje také tvorba originálních zahradních a interiérových sošek či plastik, které slouží nejen jako dekorace, ale plní i úlohu ochránců domova a zahrady.

Víla Listopadka – ochránce zahrady

Víla Listopadka – boční pohled

Moje výtvarná tvorba odráží v sobě energie, které jsou vhodné pro harmonizaci čaker, působí blahodárně na zdraví a duši člověka a jsou vhodné jako originální dekorace do pokojů a místností, kde s jejich pomocí dokážete docílit nepopsatelné harmoncké atmosféry. Člověk se v přítomnosti těchto obrazů a dekorací dostává do vyšších vibrací a jeho život nabírá nový, lepší a hlavně kvalitní směr.

Oliva z tématického celku – I stromy mají duši

Jeřabina z tématického celku – I stromy mají duši

Tyto energetické mandaly i obrazy fungují na principu silného energetického zářiče a mají ochrannou, povzbuzující, podporující, aktivující nebo v některých případech (kde je to žádoucí) i tlumící či uzemňující energii.

Jsou zaktivovány pomocí andělských a archandělských energií, které přijímám v podobě jakýchsi kódů, jež prostupují při malování do obrazů a dokážou měnit staré zaběhané a nefunkční struktury energií. O tomto daru jsem se dozvěděla až v dospělosti od jedné paní léčitelky. Jsem jí za tyto informace velmi vděčná. Také mě jednou v devadesátých letech navštívil pan psychotronik s virgulí a sdělil mi, jakou mají moje obrazy sílu. Říkal, že se s tím ještě nikde nesetkal, aby obrazy tak silně vyzařovaly. Také jemu  za toto sdělení mnohokrát děkuji!
 
Jsem vděčná za to, že mám takový obrovský dar, o který se můžu s Vámi prostřednictvím svých obrazů podělit.

Je důležité nehodnotit tuto tvorbu obrazů a mandal po umělecké stránce, ale dovolit jí působit tam, kde působit má a jak působit má.

Mandala s motivem soviček

Mandala s motivem stromu života

Zkušenosti s předtuchami, vizemi, věšteckými sny a předvídáním budoucích událostí,… mám již ze svého dětství. Tenkrát se toto ovšem nesetkalo v očích mých blízkých a rodiny s žádnými pozitivními ohlasy. Spíš jsem si tím vysloužila titul černé ovce rodiny. Vzdělávala jsem se tajně v různých duchovních technikách, získávala jsem postupně během svého mládí velmi cenné zkušenosti v této oblasti. V roce 1994 jsem začínala Silvovou Metodou, kde jsem zjistila, že mám otevřenou šestou čakru – třetí oko. O dva roky později se k tomu přidal seminář Reiki I. stupně, za další dva roky Reiki II. stupně, k tomu později pak Modrá alfa,… a další.

Zajímalo mě všechno, co se spojovalo s magií a tajmenem. Pamatuji si, že svoje první vykládací karty jsem si vystříhala z časopisu Vlasta a byla to velká arkána ze základního tarotu. A kyvadlo jsem si vyrobila z prstýnku přivázaného na provázku.
Těch duchovních seminářů možná ani nebylo tolik, jako bylo množství různých knih, které  jsem studovala a čerpala tak informace z oboru jako je astrologie, numerologie, sociologie, psychologie, magie živlů, run a dalších oborů, které jsou úzce spjaty s tajemnem a našimi životy. Mezi třicátým a čtyřicátým rokem mého věku se mi dostaly do rukou knihy od známého amerického hypnoterapeuta Michaela Newtona, které mě uchvátily natolik, že jsem se v tu dobu začala věnovat komplexnímu hlubinnému  mapování paměti duše.

Tato metoda pomůže lidem nahlédnout do období těsně před inkarnací, kde často vznikají různé smlouvy a dohody mezi jednotlivými dušemi, které pak neblahým zůsobem ovlivňují život jedince. Po nových zkušenostech lze provádět tuto techniku v některých případech i na dálku.
Jak se všechno mění, tak i nyní zjišťuji, že spoustu toho, co jsem se naučila, mohu s důvěrou opustit, protože nyní přichází jiné možnosti, lepší a efektivnější techniky, které mohu ve své praxi uplatnit jednodušším a lepším způsobem. Doba jde dopředu a transformace vědomí lidí také.

Na dálku telefonicky poskytuji kompletní rozbor osobnosti, intuitivní výklady karet včetně numerologického rozboru, určení principu duše člověka, koučink a poradenství v oblasti rozpouštění starých nefunkčních programů a také designérské poradenství v oblasti Feng-Šuej.

Mandala nejen pro znamení Střelce

Mandala nejen pro znamení Vah

Všechny fotografie, mandaly či obrazy, které jsem uveřejnila na svých internetových stránkách, jsou chráněny před poškozováním autorských práv. Vložila jsem do nich svoje grafické logo v podobě vodoznaku.

Všechny obrazy, kartičky a mandaly jsou mým výtvorem a jedinečným výrobkem. Každý tento vzor je chráněn autorským zákonem. Může proto být používán výhradně pro soukromé účely. Použití grafiky či textu pro vytváření dalších produktů, publikací nebo pro komerční účely
či marketingové využití, je zakázáno!

Mandala s motivem slonů, monády a Květu života

Mandala s motivem meditujícího Buddhy

Všechny moje výtvory jsou hodnotné tím, jak pomáhají. Jejich užitková hodnota je tedy mnohem vyšší než je jejich prodejní cena.

Pro některé rýpavé lidi zdůrazňuji, že moje tvorba není určena těm lidem, kteří ji jakkoliv zpochybňují a nebo neakceptují mnou stanovené podmínky.

Mým velkým přáním je, aby moje produkty i služby změnily život každému, kdo jej považuje za utrpení,… na místo plné lásky, kde se člověk cítí zdravý, šťastný a spokojený a jeho život ho naplňuje ve všech směrech.

S láskou a úctou, Jana Arkana

Více o mojí tvorbě zjistíte ZDE.