Dokážu se propojit s vědomím Vaší duše a vytvořit pro Vás osobní mandalu na základě Vašeho jména, přijmení a data narození.

Někdy člověk nerozumí svému životu, neslyší svoji duši a není schopen se propojit s vyšším vědomím svojí duše. Mnohdy může člověk bloudit a hledat dlouhé roky to, čemu se říká životní poslání. Není ani tak důležité, čemu se má člověk ve svém životě věnovat, jako je to, aby to, co dělá, naplňovalo nejen jeho samotného, ale dokázalo to zkvalitnit život také ostatním. Jedině tak můžete být světlem sami sobě a inspirovat na cestě další lidi nebo velké skupiny lidí.

Mám dar vidět princip Vaší duše, který když namaluji, tak se začne odpojovat starý program, podle kterého člověk žil až doposud. Pak se většinou děje to, že se odpojuje vědomí duše od starých nefunkčních programů a začíná vnímat více svobody ve svém životě, ať už v rozhodování či konání. Některé z mandal jsou natolik energeticky silné, že mohou působit i na okolní členy rodiny.

Tyto mandaly vytvářím se záměrem skutečné podstaty bytí dané duše. Co potom vznikne, nikdy předem netuším. Nemůžu to nijak ovlivnit, prostě to „jede samo“.

!!! POZOR !!! Energie těchto osobních mandal je silně transformační.

Osobní madnala – velikost 40 x 40 cm na plátně

cena: 3.800,- Kč

Osobní madnala – velikost 50 x 50 cm na plátně

cena: 4.400,- Kč