Proč právě harmonizační mandaly?

Od malička jsem ráda tvořila, malovala, fotografovala. Nastřádalo se mi za tu dobu mnoho výtvorů, fotografií a obrazů. Jednoho krásného dne jsem dostala nápad vytvořit moderní mandaly s oblíbenými motivy, které podtrhují kouzlo a jedinečnost našeho interiéru. A tak vznikly tyto webové stránky, kde je v nabídce široká škála mých výtvorů, jako jsou čakrové pásy, harmonizační mandaly, aktivační podložky, prostírání nebo autorské šperky,… to všechno v duchu mojí autorské značky Harmonické bytí. Komplexně se moje tvorba vztahuje k vyváženosti lidského těla, duše, mysli i prostoru.

Zde je inspirativní video s uznávanou a oblíbenou designérkou dětských pokojíčků,
Alicí Jaegerovou, která si mě pozvala k sobě do pořadu o harmonizaci prostoru
pomocí transformačních mandal a obrazů tvořených podle Feng-Šuej. 

Jak moje mandaly vznikají?

Vytvářím mandaly k harmonizaci čaker v lidském organismu a nebo v prostoru.
Jedná se o autorskou kombinovanou techniku s grafikou a malbou na plátně, doplněnou krásnými kameny polodrahokamů nebo barevnými sklíčky či třpytkami. Pro zájemce můžu použít i speciální metalické a perleťové barvy, které dodávají obrazu netradiční vyzařování.  

Lidem vytvářím i osobní mandaly podle data narození, jména a příjmení a také mandaly podle slunečního znamení v horoskopu.

Pro harmonizaci domů či bytů dokážu vytvořit mandaly nebo obrazy na podporu žádoucího sektoru podle Feng- Šuej.

Mandaly vznikají s naladěním na vyšší duchovní vedení, aby v sobě nesly hlubší poselství a principy, které pozitivně ovlivňují náš každodenní život.

Nejdříve si udělám návrh jednoho dílku, který potom poslouží v duplikaci jako výplň celého kruhu v mandale.

Využívám k tomu své vlastní výtvory, nejčastěji s přírodní tématikou.

Pokud má někdo pocit, že si někde stáhuji obrázkové šablony, pak všechny tyto pochybovače musím zklamat v tom, že si veškeré obrázky maluji výhradně sama.

Proto se na všechny moje obrazy vztahují autorská práva.

U hlavního motivu si v první řadě si udělám orientační náčrtek tužkou nebo pentelkou, který pak překreslím silnějším fixem a nebo černou tuší. Po zaschnutí tento obrázek přiložím na sklo a překreslím slabším fixem s tím, že doplním i jednotlivé detaily motivu. Na obrázcích vidíte, jak vzniká taková mandala pro Feng-Šuej – tzv. Kůň prosperity.

 

Náčrtek si nakreslím pentelkou, pak zvýrazním silnějším fixem a ve finále vykresluji všechny ostatní detaily, které má obrázek obsahovat.

Výsledná práce – kůň prosperity a úspěchu. Velmi posilující motiv, který se hodí do pracovny či kanceláře  k Vašemu pracovnímu stolu.

Potom tento motiv naskenuji do počítače a překreslím v grafickém programu. Kontury i výplně mohu vybarvit podle přání zákazníka. Orientace hlavního figurálního motivu se také dá přizpůsobit. 

Nakonec takovou mandalu ještě dozdobím polodrahokamy, zirkony, třpytkami, sklíčky, případně třpytivými barvami nebo barvami svítícími ve tmě.

Obraz tak získá magickou a jedinečnou hloubku.

Všechny obrazy, kartičky, mandaly a čakrové pásy jsou mým výtvorem a jedinečným výrobkem. Každý tento vzor je chráněn autorským zákonem.
Může být proto používán výhradně a jen pro soukromé účely. Použití grafiky či textu pro vytváření dalších produktů, publikací nebo pro komerční účely či marketingové využití, JE ZAKÁZÁNO!

Svoje grafické výtvory v digitální podobě v žádném případě druhé straně neposkytuji, ani neprodávám. Berte to tedy na vědomí. Proto jsou všechny obrázky na mých webových stránkách chráněny vodoznakem.

Sloníci, monáda a Květ života

Achát a karneol – minerály

Ganesha, indický bůh rovnováhy

Meditující, sedící Buddha

Mandala – pro znamení BÝKA

Sovičky s peříčky

Strom života

Květ života

Semeno života

Harmonizace prostoru, kde našly uplatnění mandaly a čakrové pásy

Harmonizace pohybového centra – Centrum pohybu a celostní diagnostika Olomouc.

Obrázky rozkliknete pomocí pravého tlačítka myši do většího formátu.

Cvičebna a rehabilitační místnost. Světlá šedomodrá barva zdí tvoří ideální podklad pro barevné harmonizační mandaly a autorský čakrový pás s Vesmírem a Květem života.

Elegantní masérna dává svým provzdušněným designem klientům pocit lehkosti a úlevy. Volně zavěšená grafika Fénixe originálně doplňuje celkový prostor masérny.

Jak můžete moje mandaly získat?

Stačí si vybrat příslušné mandaly v Galerii a poslat mi v e-mailu jejich obrázek. Napsat mi svůj dotaz a nebo objednávku, případně můžete uvádět svoje telefonní číslo. Ozvu se Vám na něj.

Odpovídám na Vaše dotazy co nejdříve, většinou do třetího dne od zaslání Vašeho požadavku.

Doporučuji Vám napsat přímo na můj e-mail a nebo zavolat na mobil, který naleznete společně s e-mailovou adresou v kontaktech.

Další originální mandaly z mojí tvorby naleznete v Galerii v hlavním menu nahoře webové stránky.

Motivy mandal a také prastaré magické symboly se dají dobře využít pro tzv. AKTIVAČNÍ  PODLOŽKY  a  NABÍJECÍ  KARTY. 

SOCIÁLNÍ  SÍTĚ

SLEDOVÁNÍ

FB stránka: Jana Arkana • Transformace vědomé duše

FB skupina: Harmonické bytí

Instagram: @jana.arkana

YouTube kanál: Jana Arkana Transformace vědomé duše

Odysee kanál: @jana.arkana

KONTAKT


harmonizace-caker@seznam.cz

 

 

 

© Jana Arkana • Harmonizace čaker