Posílání obrazů poštou a platba předem na účet

Obrazy a mandaly určené k rámování do skla, posílám zásadně bez rámu a bez skla.

Balíky posílám přes přepravní společnost DPD, GLS. Vždy jsou platné ceny, které uvádí aktuální ceník přepravní společnosti.

Nově (od 1. 6. 2021) je zde možnost také využít služby zasílání zboží přes Zásilkovnu a to jak v rámci České republiky, tak také Slovenské republiky.

Za balení balíků si účtuji balné ve výši podle použitého materiálu. Čakrové pásy balím do bublinkové fólie a strečové fólie a potom vkládám do kartonové krabice, kterou vyložím výstelkovým materiálem. Nakonec ještě přebalím celý balík strečovou fólií, která zamezuje vniknutí vlhkosti.

Menší zásilky (šperky nebo nabíjecí karty atd.) posílám jako doporučenou zásilku nebo cenné psaní přes Českou poštu (ceny poštovného – dle aktuálního sazebníku České pošty) + polstrovaná obálka s vložkou z bublinkové fólie.

Je na každém člověku, jak se rozhodne s placením a pokud někdo trvá pouze na dobírce, tak požaduji celkové poštovné zaplatit předem.

Jsou zde pouze dvě možnosti, jak můžete moje výtvory získat. První je, že zájemce pošle peníze předem na účet a zboží mu pošlu na uvedenou adresu,… a ta druhá je, že si zájemce přijede pro objednané produkty, výrobky či umělecké předměty osobně a zaplatí na místě při převzetí. (Pokud se jedná o zakázkovou výrobu, platí se záloha předem na účet a zbytek hotově při převzetí.)

V případě, že klient učiní objednávku, ale nezaplatí zakázkovou výrobu zboží do 7 kalendářních dnů, pak po 7 kalendářních dnech tato objednávka zaniká. Je to z důvodů chronologického přidělování čísel variabilních symbolů u jednotlivých objednávek. V případě zájmu je nutné udělat objednávku znovu a vyčkat na přidělení nového variabilního symbolu mailem.

Všechny obrazy, kartičky a mandaly jsou mým výtvorem a jedinečným výrobkem. Každý tento vzor je chráněn autorským zákonem. Může proto být používán výhradně pro soukromé účely. Použití grafiky či textu pro vytváření dalších produktů, publikací nebo pro komerční účely
či marketingové využití, je zakázáno!

Níže na fotografiích můžete vidět ukázku zabalení čakrového pásu, jak jej chystám pro přepravce a jak jej obdrží zabalený také zákazník.

Vhodným materiálem k proložení čakrového pásu je pěnová vrstva a nebo bublinková fólie.

K navinutí čakrového pásu využívám zbytky z lepenkových rolí ze samolepících fólií pro polepy.

Opatrně navíjím čakrový pás od spodní lišty až po horní lištu, ozdobenou dřevěnými korálky.

Čakrový pás potom zabalím do strečové fólie, aby se neodmotával z tvrzené lepenkové role.

Dno krabice vystelu nakrčeným papírem, zbytky fólie, či proužky papíru ze skartovacího stroje.

Vložím do krabice čakrový pás a vyplním ještě zbylé místo dalším výstelkovým materiálem.

Takto utěsněný čakrový pás je v bezpečí proti nárazům nebo většímu zatížení při přepravě.

Tady je vidět, jak vypadá takový nachystaný balík pro objednaného přepravce.

Výklady karet jsou placeny předem na účet

Výklady karet jsou placeny po domluvě s klientem předem na účet. Je potřeba vědět, jaké otázky bude klient pokládat. Podle toho se odvíjí cenová kalkulace. Více naleznete v ceníku mých služeb: ZDE.

Dále je nutné domluvit si předem termín výkladu. V případě naléhavé změny dávám svým klientům včas vědět. Pokud si klient nepřeje náhradní termín, pak mu platbu vrátím na jeho účet.

Výklady karet nelze posílat na DOBÍRKU.