Chcete změnit svůj stávající život k lepšímu?

Máte pocit, že přešlapujete stále na místě?

To se ale může změnit!

Vycházím z toho, že všechny problémy mají příčiny v minulosti. Někdy je to ovšem složité natolik, že nestačí ani návštěva u dobrého psychologa či psychoterapeuta. Jsou totiž věci a situace, které se nedají uchopit do hrsti, přišpendlit na nástěnku nebo pozorovat pod mikroskopem. A právě tady často bývá ona příčina problému, který se táhne desítky let, někdy i generací. Z toho pak pramení celková nespokojenost v životě, která má za následek různé nedostatky a životní „katastrofy“.

Máte problémy ve vztahu nebo hledáte vhodné uplatnění v pracovní oblasti?


Máte pocit bezmoci? Cítíte se ve svém životě nenaplněni?

Věřte nebo ne, ale sama jsem kdysi byla na tom podobně jako Vy, kteří čtete tyto řádky. Nebavilo mě žít život podle někoho, ale chtěla jsem být sama sebou.
Měla jsem potřebu cítit se svobodná ve svém rozhodování a být paní svého času.
Nejdříve to šlo opravdu dost těžce, ale stále jsem na sobě pracovala a více jsem se zdokonalovala v různých duchovních a terapeutických technikách. Nakonec jsem přišla na to, že na základě svých vlastních zkušeností a prožitků mohu pomáhat lidem, kteří netuší, jak na to.

Stala jsem se „zcela náhodou“ průvodkyní duší, když jsme se svojí kamarádkou řešily celkem složitou životní situaci. Najednou jsem všechno viděla zcela jasně a sdělila jsem jí svoje dojmy z této vize. Propojila jsem se ve svém srdci se svojí vlastní duší a ptala se na různé otázky. A budete se možná divit, … odpovědi přicházely. Mnohdy mi nedávaly smysl, ale potom jsem pochopila symboliku a všechno do sebe začalo krásně zapadat. Tehdy mi bylo sděleno mými duchovními průvodci, ať „posvítím lidem na cestu aby nezůstávali v bažině“.


POMOCÍ  SVÝCH  DUCHOVNÍCH  DARŮ  A  OSVĚDČENÝCH  DUCHOVNÍCH  TECHNIK  NAJDEME  SPOLEČNĚ  TO  NEJLEPŠÍ  ŘEŠENÍ  VAŠEHO  PROBLÉMU  NEBO  NEPŘÍJEMNÉ  SITUACE.

UKÁŽU  VÁM  TEN  NEJLEPŠÍ  ZPŮSOB, KTERÝ  VÁS  VYVEDE  ZE  SLEPÉ  ULIČKY  A  UVIDÍTE  ZÁŘIVÉ  SVĚTLO  NA  KONCI  TUNELU.

 

Jak tedy zlepšit svůj život a kam dál?

 

Věřte, že taková změna opravdu stojí za to, zažít ten pocit svobody a být tím nejlepším, kým skutečně můžete být.

Absolvovala jsem několik mentálních technik, které mi pomohly najít cestu k sobě a vycházím ze svých zkušeností, jak žít šťastnější život.

Začala jsem již ve svém ranném mládí, kde jsem zjistila, že mám otevřenou šestou čakru a sedmou čakru. Tenkrát to pro mě bylo zajímavé zjištění a hledala jsem způsoby, jak mohu toto dál rozvíjet. Nejdříve jsem si pořídila karty, byly to Oshovy karty • Osho Zen tarot, do kterých jsem se přímo zamilovala.
Nebylo v mém hledáčku nasbírat nejvíce „trofejí“ v různých seminářích a školeních, ale pár takových akcí jsem absolvovala.
Začínala jsem ve svých dvaceti letech Silvovou metodou, pokračovala pak Modrou Alfou, Reiki 1. a 2. stupně a Mapováním paměti duše. V některých případech používám i výklady karet pro hlubší objasnění dané situace či problému. Karetní výklady a poradnu provádím i po telefonu. Domluvím si s klientem přesný čas a zavolám ze svého telefonu. Náš rozhovor nahrávám na diktafon a potom po skončení celého našeho hovoru posílám přes úschovnu.cz klientovi.
Nezapomínejte však na to, že je nutné domluvit si termín předem telefonicky a nebo mailem. 
Vedu lidi k tomu, aby začali více využívat svoji intuici a byli přirozeně tím, kým jsou. Protože není důležité, když někdo někým je, ale to, když člověk ví, že je sám sebou a cítí se být naplněný i šťastný.
V případě nutnosti je však důležité odstranit všechny staré vzorce chování, staré programy, které negativně ovlivňují život na všech úrovních. Toto je důležité eliminovat, aby mohl člověk nastoupit novou a kvalitnější cestu životem.
 
S láskou a úctou, Jana Arkana
 
Připravuji pro Vás intuitivní výklady karet, které odhalují problémy ve Vašem životě.
Pokud stojí Vašemu štěstí v cestě nevhodné programy z minulosti, je potřeba je nejdříve odstranit.
 
Když se najde příčina, pak se najde i řešení probému.