Pták fénix a monáda

Pták Fénix • symbol znovuzrození

Monáda • symbol rovnováhy

Symbolika tohoto ptáka sahá hluboko do dávné historie. Nejznámějším fénixem byl Benu ze starobylého Egypta.

Podle Feng-Šuej je to posilující a aktivační symbol vhodný pro sektor cílů a uznání.

Monáda je symbolem ženské a mužské energie JIN a JANG, která je součástí každého celku. Každý člověk má v sobě vnitřní ženu a vnitřního muže. Pokud nemá někdo vytvořený správný vztah ke svým vnitřním protějškům, pak se mu nedaří ani žít plnohodnotný vztah ke svému partnerovi či partnerce.

Sova • prastarý symbol moudrosti a vědění

Symbolika moudrosti jako magická energie sovy

Symbolika moudrosti jako magické medicíny sovy. Sova je velmi silný symbol. Indiáni ji nazývají tajemnou matkou noci, ale také tajemnou matkou moci.

Motiv sovy se hodí podle Feng-Šuej pro harmonizaci a aktivaci sektoru vědění a moudrosti nebo do sektoru nápomocných přátel a cestování.

Tuto mandalu jsem vytvořila na přání jedné vášnivé sběratelky soviček. Je zdobena indiánskými peříčky a sovičky jsou dekorovány kašmírovým vzorem, který je v současnosti hodně oblíbený.

Mandala se sovičkami je zhotovena v několika barevných variantách, abyste si vybrali ten správný odstín, který bude hezky ladit s Vaším interiérem. Tato dekorace hezky oživí Vaše prostory a bude přitahovat pozornost každé Vaší návštěvy.

Sloníci • symbol štěstí a stability

Symbolika štěstí – motiv slonů, Květu života a monády

Symbolika štěstí – známý motiv slona, monády a Květu života. Společné využití symboliky slonů – pro štěstí s monádou tzv. posvátné geometrie – Květu života.

Tato mandala se hodí podle Feng-Šuej díky párovému pojetí obrazu také do sektoru partnerství, dále do sektoru děti a tvořivost a v neposlední řadě do sektoru nápomocných přátel a cestování.

Na pozadí je vidět také Květ života – posvátná geometrie a dvě monády, jako prvek rovnováhy mezi mužským a ženským principem.

Mandala je vytvořena v několika barevných variantách, takže si můžete barvu vybrat podle barev ve Vašem interiéru.

Kůň prosperity a úspěchu

Symbolika koně prosperity a úspěchu

Motiv koně prosperity a úspěchu se podle Feng-Šuej výborně hodí do pracovny, k pracovnímu stolu. Aktivuje energie prosperity a finanční hojnosti, dá se využít při meditacích nebo pro posílení afirmací.

Kůň prosperity a úspěchu je vytvořen v několika barevných variantách. Co se týká směru, kam kůň vyskakuje, tak se dá zvolit u všech barevných provedení.

Důležité je vědět, jak máte v domácí pracovně nebo ve firmě situovaný pracovní stůl, aby kůň vyskakoval směrem do místnosti, ne ven z místnosti.

Pro lepší uzemnění energií jsem zvolila kamenné pozadí, které více koresponduje s elementem země. Motiv obrazce zvaného šrí jantra je doplněn rozkvetlými kytičkami, které aktivují rozkvět a materiální hojnost ve firmě či v zaměstnání.