Tato speciální koučovací videonahrávka obsahuje fungující návod na to, jakým způsobem se dá vyléčit rodová linie mužů z pohodlí domova. Samozřejmě, že lépe všechno funguje v přírodě, kde se člověk dokáže propojit s energiemi příslušných živlů přímo.

V této videonahrávce jsou hluboce očistné rituály a hluboce očistná meditace v podobě prožitku v nižší hladině vědomí. Dochází tak k přepisování vzorců chování a rozpouštění negativních programů, které většinou pochází od našich nevědomých předků. Pokud máme zavřené oči, tak náš mozek nedokáže rozlišit, zda se nachází ve skutečné realitě a nebo jinde na jiném místě. Pomocí této techniky dokážete proniknout do jiného vnímání reality.

Věřím, že informace a postupy, které tato videonahrávka obsahuje, se stanou součástí posunu k lepším vibracím každému, kdo si je vezme k srdci.

Tato koučovací videonahrávka pomáhá mužům i ženám odblokovat nežádoucí programy, které si vědomě či nevědomě zkopírovali od svých předků v mužské rodové lini. Pomáhá nejen mužům a ženám, které provádí tuto hlubokou očistu, ale také mužům v rodu, kteří tu jsou a byli před Vámi (tedy Vaši otcové, dědečkové, pradědečkové atd.) a také Vašim mužům do budoucna (synům, vnukům nebo pravnukům). Tímto hlubokým čištěním docílíte toho, že pomůžete všem mužům ve svém rodu.
Pokud si žena vezme muže (svatba) s tím, že převezme i jeho příjmení, pak by měla vědět, že částečně přebírá karmu jeho rodu. S tím je nutné počítat a proto je důležité čistit rod mužů ze strany matky, otce a také manžela.

Nahrávku je možné poslouchat kdykoliv, ale nejvíce je účinná v období úplňku a novoluní.

Určitě Vám její používání ušetří hromadu peněz, které byste jinak platili za finančně nákladné terapie.

1. Rituál pro odpuštění všem mužům v rodu a odpuštění sobě

2. Rituál pro přijetí svojí vnitřní mužské síly

3. Rituál propuštění nežádoucích programů a vlivů z minulosti

4. Jak nalézt sám sebe a smíření s předky rodu mužů

Nahrávka je určena i pro muže i pro ženy.