Zde jsou zveřejněny reakce zákazníků na moje obrazy či kartičky, kdy uvádím pouze jejich křestní jméno, abych nenarušovala nikomu osobní svobodu.

Recenze k osobním energetickým obrazům

Dobrý den Vám přeju, paní Rajecká,
dnes mi přišel obraz od Vás. Jsem z něho nadšená, jak neskutečně z něj vyzařuje pozitivní energie. Přesně takový obraz jsem si přála, aby mě nabíjel a zaháněl chmurné myšlenky.
Moooc Vám za něj děkuji a přeju hodně štěstí v malování.
Katka

Dobrý den, paní Rajecká,
obraz se mi líbí víc a více a děkuji za charakteristiku obrazu. A i barvami se mi hodí do mé růžové ložnice s prvky červené, fialové, šedé a stříbrné.
Děkuji moc a možná se ještě někdy uvidíme.
S pozdravem
Ladislava

Dobrý den, paní Rajecká,
jsem opravdu mile překvapená, jak dokážete namalovat pro člověka přesně to,
co potřebuje. Z obrazu, který jste mi namalovala „na míru“ jsem naprosto unešená.
Je překrásný!!!
Ať se Vám i nadále daří ve Vaší tvorbě a pomoci druhým lidem.
Marie

Zdravím Vás, paní Rajecká,
osobní obraz mi přišel v pořádku, vypadá moc hezky a hodí se mi i do interiéru.
Vyzařuje z něj obrovská energie, dodává mi vnitřní sílu a zvažuji ještě, že si do budoucna objednám i nějakou kopii z obrazů, které nabízíte na stránkách. Mějte se krásně a ať se Vám daří, s pozdravem
Eva

Přeji krásný den,
obraz pro mě a pro manžela jsme si pověsili do ložnice. Má velmi uklidňující účinky.
Jsem moc ráda, že jsem ho nechala u Vás namalovat. I manželovi se moc líbí a má klidnější spaní.
Nevěřila jsem tomu, ale opravdu funguje!
Děkuji mnohokrát a ať se Vám dobře vede!
Hana

Dobrý den, paní Rajecká, obraz, který jsem si objednal, mě zcela dostal. Byla to trochu sázka do loterie, ale ve výsledku jsem hoooodně spokojený. Jsem rád, že jsem našel Vaše stránky, které jsou plné lásky už na první pohled. Krásný zbytek dne přeji.
Lukáš

Dobrý den, paní Rajecká, obraz přišel v pořádku a je nádherný. Jsem z něj nadšená. Děkuji moc.
Andrea

Dobrý den, paní Rajecká, děkuji Vám za osobní obraz. Nejdříve jsem váhala, co jste tím myslela, ale pak jsem pochopila. Nyní ho mám v pokoji a dívám se na něj. Vtahuje mě něco dovnitř obrazu a nyní už vím, co to je. Ještě jednou Vám za tento obraz děkuji a přeji Vám, ať se daří.
Katarina

Zdravím Vás, paní Rajecká,
osobní obraz je pro mě zdrojem obrovské energie. Je moc krásný! Děkuji Vám za něj a jsem ráda, že jsem si k jeho namalování vybrala právě Vás.
Mějte se hezky a někdy zase naviděnou.
Milena

Přeji Vám hezký den, paní Jano, Vaše obrazy jsou nádherné! Nyní mi zdobí celou vstupní chodbu kolem schodiště. Hned se člověk cítí lépe, když ho obklopuje tolik pozitivní energie. Líbí se mi, že každému malujete vždycky přesně to, co potřebuje. To, jak ladíte barvy v jednotlivých obrazech, to je prostě paráda! Manžel je také spokojený, když jsou zdi podél schodiště vyzdobeny Vašimi obrazy. Přeji Vám stále mnoho kreativních výtvorů a ať se Vám daří. Se srdečným pozdravem,
Marie

Dobrý den, paní Rajecká,
udělala jste mi tím osobním obrazem velkou radost. I mamce se moc líbí a říkala, že by si u Vás také mohla něco nechat namalovat. Obraz krásně prozáří celou místnost a každý, kdo přijde na návštěvu, tak se ptá, kdo ten obraz maloval. Vaše obrazy mi uchvátily na první pohled. Proto jsem se pro takový jeden osobní rozhodla a jsem za to ráda.
Mějte se hezky a přeji Vám hodně tvořivých nápadů.
Kristýna

Dobrý večer p. Rajecká..
Chci Vám říct od srdce, že jste úžasná paní, která ma dar pomáhat lidem. Vaše překrásné obrazy vyzařují mocnou sílu, která nás doma obklopuje a nabíjí i náš 3 letý syn je unešený
z krásných Vašich obrazů, při vysvětlování proč tam jsou tři ptáci, jsem mu na to odověděla..je to náš rodinný obraz, který nám ukazuje nám třem správý směr. Pochopil, že vlastně jeden pták je on sám. Moc moc děkujeme p. Rajecká jste naše jednička, máme Vás rádi určitě se ještě ozvu,
Denisa s rodinkou

Dobrý den paní Rajecká,
balíček doručen v naprostém pořádku
😉 Děkuji za krásné kartičky, dělají velikou radost 💕 
Jeřabina je opravdu nádherná, nic tak hezky kouzelného jsem před sebou snad ještě nikdy neměla, je naprosto božská ☺️💗
Velmi děkuji za příjemný nákup, a zpříjemňování našeho bydlení takovými poklady.
Přeji Vám ať se nadále daří ve tvorbě nových obrázků a oceňuji Váš úžasný přístup. 🍀☺️
Věřím, že u Vás ještě někdy moc ráda nakoupím.
Děkujeme. S pozdravem
Janča a Honzík

Recenze k energetickým kartičkám

Dobrý den paní Rajecká,
děkuji za odpověď. Podařily se mi otevřít ceny k obrazům. Kartičky dorazily dnes, moc se mi líbí. Užívám si jich. 
Hezký den.

Ivana

Dobrý den, paní Rajecká,
Děkuji moc za odpověď a pošlete mi kartičky všechny, já Vám je ráda zaplatím. Jsou moc krásné, mám už několik karet vykládacích jsem trochu na horoskopy a na mystiku zaměřena. Je to taková moje pomůcka a radost pro život. Ale ty Vaše jsou kouzelné. Proto jsem si Vás vybrala, protože mi od Vás ty obrazy padli hned do oka a děkuji moc za všechno.
Děkuji moc a ať se daří.
Jitka

Dobrý den, paní Rajecká,
z Vašich kartiček jsem nadšená! Mám je vystavené na stolečku u postele a stále se kochám jejich energií.
Děkuji Vám za všechno a přeji hodně štěstí ve Vaší práci.
Lenka

Dobrý večer, paní Rajecká,
kartičky jsou opravdu překrásné! Mají v sobě tolik energie, že člověku hned dodají více elánu do života a odvedou ho pryč od negativních myšlenek. Dávám si kartičku Andělské snění pod polštář a už nemám problém s usínáním. Netuším, jak je to možné, ale funguje to!
Děkuji moc a někdy se k Vám asi vypravím osobně.
Daniela

Dobrý den, paní Rajecká,
kartička Cesta za světlem je skutečně nabitá úžasnou energií. Nosím ji stále při sobě, je to takový můj ochranný talisman. Třeba to vypadá jak nesmysl, ale mám i lepší pocit ze sebe. Jsem ráda, že jsem narazila tenkrát na Vaše stránky.
Přeji Vám hezký zbytek dne,
Jarmila

Recenze všeobecné

Dobrý den paní Rajecká,
chtěla jsem vám napsat, že vaše obrázky, vlastně celé vaše stránky jsou naprosto úžasné. Něco tak krásného jsem ještě neviděla. Ve chvilich volna – kterých není moc, trochu špásuju s automatickou kresbou, která mi párkrát pomohla s drobnými problémy.

Včera jsem narazila na vaše stránky a prohrávala jsem si s myšlenkou, že Vám napíšu, jaké dojmy jsem nich měla. Odhodlala jsem se a píšu.
Vaše stránky maji v sobě tolik pozitivni a lásky, že na to musím pořád myslet.
Promyslím to a ráda bych si od vas něco objednala.
Děkuji a přeji hezký den
Tereza

Dobrý den, paní Jano,
obraz jsem dnes ráno vyzvedávala na poště, trošku se to zkomplikovalo, ale nakonec vše dobře dopadlo. Obraz i kartičky jsou přenádherné, jednu kartičku jsem hned věnovala kolegyňce v práci. Mějte se krásně a ještě jednou děkuji.
Se srdečným pozdravem

Martina

Dobrý den, Jani,
máte kouzelné ruce! Obraz od vás jsem si objednala, přitom jsem vůbec netušila, co mi přijde. Věřila jsem ve vaše schopnosti a vyplatilo se. Je nádherný!!! pověsila jsem si ho na zeď naproti postele a hned po probuzení můj první pohled spočine na něm. Hned se mi vstává veseleji z postele než předtím. Obraz doslova oživuje celou ložnici. Dýchá z něj velká výzva a naděje dohromady. I během dne se cítím jistější a více sebevědomá než předtím.
Moc děkuji a přeji ať se daří. Krásný den,
Miluše

Přeji vám krásný den paní Jano,
jsem rád za osobní obraz od vás. Překvapilo mě, jak se dokážete trefit a namalovat něco, co člověku doslova lahodí.
Od té doby, co mi visí na zdi obraz tak cítím, že už nejsem tolik roztěkaný i více klidněji reaguji na situace.
Malý obrázek jeskyně poznání nosím stále u sebe v peněžence.
Přeji vám hodně štěstí v malování a tvoření.
Jirka

Janka,
som veľmi rada, že mám Vaše obrazy. Vybrala som si 3 a veľmi sa mi témou, prevedením, farebnosťou a zarámovaním hodia do jedálne. Boli prekvapením pre všetkých členov domácnosti. Keď ich videli prvý krát, tak z nich nevedeli spustiť oči. Robia miestnosť jasnejšou a priestrannejšou. Pri pohľade na obrazy sa každému vybavuje niečo iné, ale vždy je to motivujúce a zároveň upokojujúce. Ďakujem a želám Vám veľa radosti z Vašej činnosti.
Jarmila

Paní Rajecká,
s Vašimi obrazy jsem velice spokojený. Váš osobitý styl malování mě ve srovnání s jinými českými malíři „duchovní“ tématiky hluboce oslovil a pozitivně ovlivňuje můj život i partnerský vztah, věřím, že žádoucím směrem. Motivy a použité barvy se mnou rezonují a cítím, že ke mně promlouvají a vnitřně se mě dotýkají. Např. obraz Jednorožec odvahy mě posunul žádoucím směrem a pomohl posílit odvahu a jednoznačnost, kterou vyzařuji a projevuji navenek. Nedostatek odvahy pro mě býval skutečným tématem. Ani snad ne tak proto, že bych neuměl jít vstříc konfrontacím, spíš kvůli tomu, že se mi vždy v hlavě rozehrávaly v předstihu negativní scénáře a dost to na mě psychicky dopadalo aniž by se ještě cokoli začalo dít. Dnes po určité době v každodenním kontaktu s Vaším obrazem, se mi v hlavě podobné věci nedějí a já jdu s čistou hlavou vstříc všem každodenním nástrahám s daleko větší odvahou. Věřím, že máte talent a schopnost ze sebe předat něco důležitého ostatním, co jim skutečně může v životě pomoci a čím je žádoucí aby se obklopovali. Přeji Vám, aby jste vytrvala a pokračovala i nadále ve své tvorbě a hodně štěstí na Vaší životní cestě.“
Jan

Vážená paní Rajecká,
měla jsem před těžkou zkouškou a předtím jsem zrovna dostala poštou kartičky jednorožců. Na kartičku s jednorožcem pro odvahu jsem si dávala sklenici vody, kterou jsem pila pár dní předtím. V den zkoušky jsem byla klidná a vše proběhlo hladce. Nikdy bych nevěřila, jakou moc mají energetické kartičky. Člověk má pocit, že není sám. Srdečně děkuji.
Jitka

 
 
 

Recenze ke kopiím obrazů

 
Dobrý den paní Rajecká,
obrázek mi v pořádku přišel, a vypadá opravdu moc hezky a efektně
a jsem ráda, že jsem si ho u Vás objednala.
Tak moc děkuji.
S pozdravem
Ivana
 
Děkuji moc, paní Rajecká, teď jsem si obrazy vyzvedla na poště a děkuji moc za všechno a furt kartičku budu mít u sebe snad už konečně přinese to toužebné štěstí a obrátí se vše k lepšímu. Díky ještě jednou. Pa. Ať se daří v životě!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Je to moc krásné a rozmyslím, jak to zarámovat, ale asi jak jste mi poradila. Pa.
Jitka
 
Dobrý den, paní Rajecká,
obrázky mi přišly nepoškozené a jsou opravdu nádherné!
Zarámuji si je tak, jak jste mi poradila v předchozím mailu. Budou se mi velmi hodit do nového bytečku.
Mějte se krásně a ať se Vám daří!
Jaroslava

 

Recenze k mandalám a čakrovým pásům

Dobrý večer Jani,
omlouvám se za opožděné psaní… Chci Vám velmi pěkně poděkovat za tvůrčí a láskyplnou energii, kterou vkládáte do výroby čakrového pásu. A taky za dárky, které vnímám jako osobní dotek. Karta „změny vědomí“ trefně ukazuje, co se právě odehrává v mém životě… hlavně změnu v práci, opuštění zdánlivých jistot a vykročení k risku a svobodě. Jsem v procesu vytváření pečujícího prostoru (masérny), kde se bude krásně vyjímat a působit čakrový pás od Vás. A nechť druhá karta „roh hojnosti“ přinese hojnost lásky, doteků a mezilidského souznění… Děkuji!!!

Anna

Dobrý den paní Rajecká, moc děkuji za pás, je moc krásný, prozáří můj osobní prostor.

Mějte se hezky.

Lada

Dobrý den, právě mi dorazil čakrový pás. Musím říct, že je nádherný! Děkuji mnohokrát za Vaši práci. Pás opravdu příjemně harmonizuje prostor. Mám velkou radost. Děkuji také za přibalené dárečky ;).

Přeji Vám krásny den a třeba zase někdy na shledanou.

S přátelským pozdravem
Jirka

Dobrý večer, 

jak jsem slíbila, hlásím, že balík v pořádku došel. Nedalo mi to a musela jsem ho rozbalit už ve škole a když jsem rozvinula první pás, děti stály nehnutě v údivu a doslova zíraly na tu nádheru. Druhý pás jsem věnovala dceři, která z něj byla také nadšená, oba už visí na svých místech a harmonizují nám prostředí. Ještě jednou moc děkuji a přeji hodně tvůrčích nápadů a příjemné dny. Se srdečným pozdravem
Ivana

Dobrý den, paní Jano,

balík s čakrovým pásem přišel v pořádku. Byla jsem nedočkavá, až ho rozbalím. A pak moje srdce zaplesalo, protože něco tak nádherného jsem ještě neviděla. Energie krystalů srší do celého prostoru a barvičky jsou ještě pěknější, než je máte na internetu. Děkuji Vám i za dárek v podobě nabíjecí karty. Mějte se moc krásně a přeji Vám hodně tvořivé síly i do budoucna. Zdravím Vás
Lenka

Přeji Vám hezký den, Janičko,

čakrový pás ve Vašem provedení je vskutku jedinečný. Líbí se i ostatním v našem studiu. Rozhodně nelituji toho, že jsem ho právě u Vás objednala. Kolegyně zvažuje jeho koupi také domů. Možná si vybere jiný motiv. Nám se ale líbí Květ života s pozadím vesmírné oblohy. Říkají to o něm i naši zákazníci. Přeji Vám, ať se Vám daří a věřím, že si ještě v budoucnu něco od Vás ještě obejdnám. S pozdravem i od svých kolegyněk
Martina

Zdravím Vás, Jani!

Moc Vám děkuji za nádhernou partnerskou mandalu, kterou jsme si pověsili v naší ložnici. Vaše originání  technika a zdobení je vážně jedinečná věc. Manželovi se dárek moc líbil a říkal, že máte zlaté ručičky. Přeji Vám krásný zbytek dne, ať se Vám daří a ať Vás Vaše inspirativní múza stále líbá.
Lenka

Dobrý den Jani,
pásy jsem vybalila až dneska, jsou táák nádherné, moc krásné. Mnohokrát děkuji i za kartičky, které jste mi poslala jako dárek, mám velikou radost.

Prožívám docela náročné období a myslím, že harmonizace je přesně to, co potřebuji :). Mám radost s každým pohledem na tu nádheru od Vás.
Velkou pochvalu si zaslouží i rychlost dodání zásilky a Vaše operativní jednání, kterým jste reagovala na zdražení Pošty a tím mi ušetřila zbytečné výdaje. Velice děkuji a přeji Vám hezké dny Jana.
S pozdravem
Jana

Zdravím Jani!

Čakrový pás krásně oživil a zharmonizoval mé pracoviště a vidím ho kdykoli zvednu hlavu od počítače. Děkuji Janě za krásnou práci a energii, kterou mi tímto předává.
Karin

Dobrý večer, Jani, 
došlo všechno i dárečky 😍😍😍  děkuji mnohokrát a vše okamžitě našlo svoje místo 😉😉😉
Je cítit energie, které všechny ty mandaly, podložka, i kartičky vyzařují.
Mám to vše v masérně a popravdě se mi vůbec odtud nechtělo odejít.
Mějte krásný zbytek dne ( já budu mít určitě 😊😉😊) a ještě jednou za vše moc děkuji.

Zdraví Lída

Dobry den Janinko🌻🐞😍.
Děkujeme za NADHERU❤❤❤🍀🍀🍀 i za dárečky. Uuzasne vytvory.😍😚🌻🐞
Moc, moc diky, Míša

Dobrý deň Jani,
čakrove pasy sú úžasné. Neviem sa na ne vynadivat. Dakujem aj za darček. Kartičky sú veľmi praktické. Kartičky podobne tej s Koňom prosperity je možné objednať aj v iných motívoch a velkostiach?
Ďakujem . S pozdravom
Zuzana

Dobry den pani Rajecka.
Cakrovy pas je u sve majitelky a je prekrasny….mam z nej obrovskou radost.Moc Vam dekuji ,preji krasny den a mnoho spokojenych klientu😍😚

Jaroslava